View Single Post
  #2 (permalink)  
Old 09-11-2010, 11:38
Gracies Mom's Avatar
Gracies Mom Gracies Mom is offline
Senior Member
Join Date: Jan 2010
Location: Central California
Posts: 1,908
Default Re: What do you think?

When I've done diaper cakes, I take my cost of materials x 2.5 = selling price.

If it includes a lot of detail work, I add an extra $20.

Hope this helps
Reply With Quote